Od kilku miesięcy wiele osób szuka ciekawe połączenia z Katowic do Larnaca. Jest to piękna wyspa na której będziesz mógł odpocząć oraz z świetny sposób spędzić swój wolny czas. Musisz mieć tylko wolny czas i chęci, aby wybrać się w taką podróż. Jeżeli jesteś zainteresowany to do działania, ponieważ warto jest kupić bilet w niższej cenie, niż później pluć sobie w brodę. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem już teraz. 

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Musisz wiedzieć, że teraz będziesz miał możliwość w szybki oraz ciekawy sposób skorzystać z tanich linii lotniczych. Musisz tylko i wyłącznie zamówić bilet teraz, ponieważ później może go już nie być. Zastanów się nad tym i zwróć na to uwagę!. Poniżej przedstawiam przykładowy lot. larnaca11

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:45 do 20:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 295,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 28 lutego, planowany powrót 6 marca.

Tani powrót Larnaca -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:30 do 23:55 . Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 295,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 marca.

Spróbuj znaleźć dla siebie tanie miejsce Hotelowe:


Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ