Jeżeli nigdy jeszcze nie byłeś w Bari to jest to właściwy moment, aby rozpocząć tą podróż. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł szybko oraz skutecznie bez problemów w prosty sposób odmienić swoje życie bądź po prostu troszkę je zawirować. Nie ograniczaj się i nie bój się zmian, ponieważ w ten sposób tylko ukrywasz swój potencjał. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Warszawa Chopin – Bari to koszt tylko i wyłącznie 168 PLN za lot w obie strony. Lot nie jest realizowany w tym roku, tylko następnym. Troszkę będziemy musieć na niego poczekać, jednakże warto. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

bari

Tani lot Warszawa – Bari to koszt 54 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 13:10 do 15:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 282,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 1 marca, planowany powrót 5 marca.

Tani powrót Bari -> Warszawa to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 15:55 do 18:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 342,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 marca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ