2Masz ostatnią szanse zdobyć bardzo tanie bilety na lot Lublin – Sztokholm Skavsta w cenie 78 PLN za lot w obie strony niezależnie czy jesteś posiadaczem Wizz Discount Club czy nie. Jeżeli podoba Ci się ta cena to nie rezygnuj z tego, tylko działaj. Jest to bardzo ważne, aby nie odkładać tego na później, gdyż poprzez takie działanie będziesz mógł bez problemu w kilka minut uzyskać bardzo piękne wspomnienia. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem już teraz.

Tani lot Lublin – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy chcesz tam polecieć i zwiedzić piękne miejsca. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
sztok

Tani lot Lublin – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 12:50 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 269.40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 lipca, planowany powrót 13 lipca.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Lublinto koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:15 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 269.40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ