fajerwerki

Mamy dla Was świetną ofertę na spędzenie szalonego Sylwestra w Oslo. Lecicie Ryanairem z Modlina do stolicy Norwegii tylko za 176 zł. Wylot 31 grudnia, a powrót 1 stycznia – nie marnujecie urlopu 😀

Tytułowa cena jest dla wszystkich. Nie musicie być członkami żadnego klubu.

Tanie bilety kupicie na stronie ryanair.com Podane poniżej ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach image55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Proponowana podróż na trasie Warszawa – Oslo – Warszawa za 176 zł:

  • Wylot:       117 zł | 9: 05 -> 11:10, 31 grudzień
  • Powrót:    56 zł | 10:05 -> 11:55, 1 styczeń

Jak dojechać z Oslo Rygge do centrum*?

  • autobusem – Rygge-Expressen: to autobus z lotniska Oslo Rygge do centrum Oslo. Autobus skomunikowany jest z przylotami/odlotami Ryanaira. Odjeżdża z Oslo Busterminal około 2 godz. 50 min przed odlotem samolotu z Rygge, a z lotniska Rygge odjeżdża około 40 min po przylocie. Przejazd trwa około godziny. Nie ma konieczności rezerwacji – miejsca dla pasażerów Ryanaira gwarantowane. Przejazd w jedną stronę  65 PLN (dzieci 35 PLN), w obie strony: 115 PLN (dzieci 70 PLN). Bilety można kupić u kierowcy płacąc norweskimi koronami lub kartą kredytową.
  • pociągiem – Pociąg z Rygge do Oslo jedzie około 50 minut. Z lotniska na stację kolejową Rygge zabiera bezpłatny bus (wliczony w cenę pociągu do Oslo). Bus odjeżdża z lotniska 15 minut przed odjazdem pociągu. Bilety kosztują ok. 70 PLN w jedną stronę. Można je kupić nba stronie norweskich kolei: www.nsb.no.

*(źródło loter.pl)

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ