Wyszukaliśmy dla Ciebie korzystnego połączenia pomiędzy Warszawą a Rygą. Już dzisiaj możesz zarezerwować swój bilet i cieszyć się korzystną ceną, wykorzystać to w inny, lepszy sposób. Łotwa to bardzo piękne miasto, posiadające wyjątkowy charakter. Jest to stolica Łotwy i warto w swoim życiu zwiedzić większe miasta. Mamy dostępne terminy: Listopad, Grudzień, Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec. Bez problemu będziesz mógł wybrać dla siebie odpowiedni termin i stworzyć udany plan na podróż za 499,00 zł!

Stworzyliśmy dla Państwa przykładową rezerwację:

gra

Wylot mamy dnia 1 grudnia jest to wtorek 2015 roku, przylot 10 grudnia jest to czwartek 2015 roku. Jak widzimy również jest jeszcze wiele dostępnych terminów, ponieważ ta promocja nie jest aż tak dobrze znana i niestety do Rygi coraz mniej osób przyjeżdża.
Lot realizowany jest przez LOT Polish Airl i on zajmuje się obsługą naszego lotu. Na ich stronie internetowej można dowiedzieć się więcej na temat bagażu oraz rozliczenia. Podany koszt jest to cena ostateczna, która zawiera wszystkie dodatkowe opłaty oraz podatki.

Wylot z Warszawy jest o godzinie 10:45. Lot trwa tylko i wyłącznie 1 godzine 20 minut. Lot powrotny z Rygi do Warszawy jest o godzinie 13:45. Lot trwa 1 godzinę 15 minut. Myślę, że jest to atrakcyjna oferta dla Państwa i jeżeli ktoś jeszcze nie ma planów to jest to bardzo dobra opcja.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/158411

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ