Mamy bardzo dużą promocje u przewoźnika WizzAir.com na bilety Katowice – Cypr. Masz okazje wykupić bilet w niesamowitej promocji i zaoszczędzić na swojej podróży. Tak na prawdę w ten sposób będziesz mógł wydać to na coś lepszego, co może przynieść Ci realne korzyści. Od 113 złotych będziesz mógł już pojechać na wycieczkę, jedynie będziesz musiał mieć dostępny wolny termin.

Aby udało się zrealizować taki tani lot musisz mieć przede wszystkim wolny dostępny termin, ponieważ tutaj nie ma tak na prawdę dużo biletów i wiele osób szuka takich okazji. Oferty mogą być nieaktualne już po kilku godzinach. Jeżeli masz już wolny termin i jesteś tego pewny to możesz śmiało rezerwować lot.

cypr

Powyżej przedstawiliśmy przykładową podróż, która na pewno byłaby dla niektórych osób odpowiednia. Terminy są bardzo atrakcyjne i warto jest pomyśleć o takim rozplanowaniu czasu. W opcji basic cena to 39 złotych oraz 94 z członkostwem WIZZ Discount Club opcja plus jest już niestety droższa i nie opłaca się tak przepłacać za taki komfort – 322,50 złotych. Przylot za pierwszym i drugim razem jest w godzinach wieczornych. Firma WizzAir jest sprawdzona na rynku od kilku lat i warto jest jej zaufać, jeżeli chodzi o tanie bilety lotnicze.

Link do oferty:

http://www.wizzair.com/

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ