5857492965_01bc275c15_mPoprzez zawartą dzisiaj umowę pomiędzy liniami lotniczymi Ryanair i firmą Amadeus użytkownicy systemu Amadeus nie będą musieli uiszczać żadnych dodatkowych opłat podczas rezerwacji usług linii lotniczej, mając jednocześnie dostęp do tych samych taryf, które znajdują się w innych kanałach dystrybucyjnych przewoźnika, w tym na jego stronie internetowej.

Ryanair jako jedna z nielicznym niskokosztowych linii lotniczych wskazywała do tej pory swoją stronę jako jedyny kanał sprzedaży biletów i niegodziła się na ich sprzedaż przez jakichkolwiek pośredników. Widocznie, dzięki udostępnieniu biletów pośrednikowi firma więcej zyska aniżeli straci.

W prasie czytamy:

„Nawiązana współpraca stanowi ważny krok w realizacji strategii Ryanair, zakładającej dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców.”

„Cieszymy się z partnerstwa z firmą Amadeus, która dostarcza technologię zapewniającą nam duże możliwości dotarcia do klientów biznesowych i korporacyjnych. Obsługując ponad 27 proc. naszych klientów podróżujących służbowo, kontynuujemy nasze wysiłki, których celem jest udoskonalenie najlepszych usług dla biznesu w Europie dzięki niższym taryfom, większej punktualności lotów i dostosowanym usługom w ramach taryfy Business Plus.”

Mamy nadzieję, że Ryanair w związku z zawartą umową nie podniesie cen biletów i będzie nadal uważanay za jedną  z najpopularniejszych na świecie niskokosztowych linii lotniczych.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ