Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo dużą promocję, która pozwoli Wam w szybki oraz ciekawy sposób dostać się na Maltę bez zbędnego przepłacania. Musisz tylko w miarę szybko się zdecydować, ponieważ jak zapewne wiecie wiele osób z tego korzysta i loty są bardzo szybko zamawiane przez inne osoby. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Walta to koszt 113 złotych w obie strony. Cena jest na prawdę atrakcyjna i warto jest skorzystać z takiej promocji, ponieważ nie prędko się ona drugi raz pojawi. Jest to przede wszystkim sprawdzona oferta, gdyż WizzAir to dobry i potwierdzony usługodawca. Poniżej przedstawiamy przykładowy lot:

malta22

Tani lot Malta – Warszawa to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 11:45 do 14:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 333,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 stycznia, planowany powrót 16 stycznia

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:20 do 18:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 16 stycznia.

Link do oferty:
wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ