Nie ma jak to ciekawa podróż na przełomie stycznia/lutego. Warto jest czasami zaryzykować i udać się do konkretnego miejsca, aby odpocząć. Zawsze w ten sposób będziesz mógł w szybki oraz skuteczny sposób zaoszczędzić na tanim locie, a dodatkowo wzbogacić się w kulturę tego miejsca i później mieć kolejne tematy do dzielenia się nimi. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Mediolan Bergamo to kwota około 80 złotych za lot w obie strony. Warto jest zaryzykować ten termin, ponieważ dzięki temu będziesz mógł tanio oraz efektownie spojrzeć na świat i cieszyć się wolnością i że udało Ci się coś zorganizować w bardzo niskiej cenie. Poniżej przesyłam przykładowy tani lot:war-med

war-med1

Tani lot Warszawa – Mediolan to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 246,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 stycznia, planowany powrót 2 lutego.

Tani powrót Mediolan -> Warszawa to koszt 9,97 euro, bez żadnego członkostwa. Opcja plus to koszt 59,99 euro. Lot trwa od 21:10 do 23:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 59,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 2 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

Ryanair.com20

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ