Kraków

Przygotowaliśmy dla Państwa opcję bardzo taniego jednodniowego wylotu Lublin – Sztokholm Skavsta. Jeżeli będziesz zainteresowany to jest to dla Ciebie bardzo duża promocja, dzięki, której będziesz mógł bez problemów nie obciążać swojego bieżącego budżetu. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym tanim artykułem.

Tani lot Lublin – Sztokholm Skavsta  to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. To nie jest duży koszt i wydaje mi się, że dzięki temu w prosty sposób masz szansę znaleźć coś dla siebie jeżeli chcesz zacząć korzystać z tanich lotów. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:l

Tani lot Lublin – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 12:50 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 lipca, planowany powrót 20 lipca.

Tani powrót Sztokholm Skavsta – Lublin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:15 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ