Masz szczęście, bo trafiłeś na niesamowitą okazje. Już dzisiaj będziesz mógł w niskiej cenie trafić na okazje, mam nadzieje, że wtedy kiedy będziesz chciał zamawiać również będzie taka sama kwota i nikt nie zdąży Cię wyprzedzić, gdyż jeżeli ktoś zamówi już ten bilet to wtedy cena może wzrosnąć. Zastanów się nad tym, jeżeli będzie Ci pasować termin, gdyż tutaj nie ma na co czekać. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem opisujący lot Lublin – Bruksela Charleroi.

Tani lot Lublin – Bruksela Charleroi to kwota 78 złotych w obie strony. Jest to bardzo dobra cena i warto byłoby zarezerwować bilet w tej cenie. Musisz się śpieszyć, jednak w tym terminie będzie mniejsza konkurencja o ten bilet. Najlepiej to pierwsze zastanowić się jakie terminy Cię interesują, a potem dopiero szukać ofert i zamawiać tanio. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:
bruksela11

Tani lot Lublin – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 18 marca, planowany powrót 21 marca.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Lublinto koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ