Kolejna bardzo ciekawa opcja dla Ciebie dzięki, której będziesz mógł bardzo szybko oraz skutecznie zająć się innymi sprawami niż obowiązki. Wylot do Brukseli z pewnością odciągnie od Ciebie nieprzyjemne sprawy i będziesz mógł poczuć się spełniony. Dobra wycieczka jest bardzo ważna i dzięki temu człowiek się odprężą i nabiera sił. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ jest to spora promocja. 

Tani lot Lublin – Bruksela Charleroi to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych. Jeżeli jesteś zainteresowany terminem 18 marca – 21 marca to skorzystaj z tej opcji, ponieważ jest bardzo dobra i warto jest poświęcić troszkę czasu na realizację tego. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

bruksaaa

Tani lot Lublin – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 18 marca, planowany powrót 21 marca.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Lublin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ