Dzisiaj oferujemy Państwu bardzo ciekawą i kuszą propozycje taniego lotu do Lot z Gdańska do Toronto Lester B. Pearson. Jeżeli marzyłeś aby tam polecieć to teraz tak na prawdę będziesz miał okazje to zrobić, ponieważ lot będzie w okazjonalnej cenie. Będziesz mógł zaoszczędzić nawet 2 tysiące złotych. Nasz lot obejmuje cenę w dwie strony i dzięki temu będziesz mógł wydać owe pieniążki na inne swoje cele. 

Tani lot Gdańska – Toronto Lester B. Pearson to propozycja, której nie będą mogły się oprzeć osoby, które mają aspiracje poczuć klimat i odwiedzić Toronto. Lot trwa bardzo długo, jednakże warto jest tak na prawdę polecieć i odwiedzić chociaż raz w życiu Toronto.

maxi

Tani lot Gdańsk – Toronto Lester B. Pearson to koszt 1054 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 05:50 do 20:20. Nie mamy tutaj niestety żadnych opcji PLUS i to niestety w tym locie jest utrudnieniem dla nas.  W przykładowym załączniku wylot jest 16 stycznia, planowany powrót 27 stycznia.

Tani powrót Toronto Lester B. Pearson -> Gdańsk to koszt 1054 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 22:10 do 14:25. Nie mamy tutaj niestety żadnych opcji PLUS i to niestety w tym locie jest utrudnieniem dla nas.  W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/5104/GDN-YYZ-LO

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ