Kolejne spadki cen biletów można zauważyć u naszego przewoźnika wizzair. Wydaje mi się, że dzięki temu mogą państwo jeszcze dodatkowo zaoszczędzić, a tygodniowy wyjazd tak na prawdę może Ci dać bardzo dużo i dzięki temu w prosty oraz ciekawy sposób będziesz mógł odpocząć oraz aktywnie spędzić czas. Przydają się takie dni, aby odpocząć od swoich obowiązków i jakoś inaczej pożyć. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Grenoble – Warszawa Chopin to kwota tylko i wyłącznie 78 złotych. Dodatkowo na sprzęt sportowy będzie dodatkowa zniżka za którą zapłacisz tylko 128 złotych za dwie osoby. Także warto jest zaryzykować i zamówić dla siebie ten tani bilet. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

Grenoble

Tani lot Warszawa Chopin – Grenoble to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 12:20 do 14:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 luty, planowany powrót 27 luty.

Tani powrót Grenoble  -> Warszawa Chopin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 15:35 do 17:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 luty.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ