Filipiny
Filipiny

Mamy dla Ciebie dzisiaj z rana bardzo tani lot na Majorkę, bezpośrednio z Warszawy. Nie będziesz musiał się nigdzie przesiadać. Wsiadasz w Warszawie i wysiadasz na Majorce. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób, którzy nie lubią przesiadek. Zastanów się nad tym, ponieważ jest to bardzo dobra propozycja i warto jest od czasu do czasu spędzić troszkę czasu na rozrywce własnej. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Palma to koszt tylko i wyłącznie w promocji 250,2 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo duża okazja więc jeżeli pasuje Ci ten lot to skorzystaj z niego bardzo szybko, ponieważ w ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić pieniążki + wydać to jakoś inaczej. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.

palma

Tani lot Warszawa – Palma to koszt 125,10 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:10 › 23:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 359 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 8 maja, planowany powrót 19 maja.
Tani powrót Palma -> Warszawa to koszt 125,10 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:20 › 19:30. Opcja plus jest dostępna w cenie 359 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 19 maja.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ