Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę taniego lotu na Hawanne. Już teraz będziesz mógł za około 2 tysiące złotych polecieć w obie strony na Hawanne z Berlina. Nie musisz obawiać się, że jest to lot z Berlina, ponieważ istnieje bardzo dużo połączeń , które pozwolą Ci dotrzeć w szybki i prosty sposób na wyznaczone miejsce. Zastanów się kiedy będziesz chciał wylecieć oraz kiedy tak na prawdę masz czas i dopiero wtedy podejmuj szybką decyzje dotyczącą tanich lotów. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem.

Tani lot Berlin – Hawana to koszt tylko i wyłącznie 2217 PLN, jednak jeżeli nie wykupisz tego lotu dostatecznie szybko to cena będzie mogła drastycznie wzrosnąć i tak na prawdę nie masz dużo czasu. Także jeżeli masz czas to działaj, ponieważ warto jest mieć tani lot dla siebie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

hawanna

Tani lot Berlin – Hawana to koszt 79,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:00 › 14:45. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 13 czerwca, planowany powrót 22 czerwiec.
Tani powrót Hawana -> Berlin to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 22:55 › 17:15. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 22 czerwiec.

Link do oferty: tutaj

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ