Zapraszam do zapoznania się z naszym ciekawym artykułem na temat bardzo taniego lotu na Dominikanę. Jeżeli szukasz dla siebie szybkiej oraz taniej opcji podróży to musisz wiedzieć, że jest to opcja dla Ciebie. Dzięki naszej dzisiejszej ofercie będziesz mógł poznać inną kulturę, odpocząć oraz nabrać sił na dalsze życie. Wszystko co teraz zrobisz będzie miało niesamowity wpływ na twoje przyszłe życie także działaj i rozwijaj się dalej, ponieważ to jest najważniejsze. Taka podróż pozwoli Ci szybko oraz efektownie rozwinąć twoje zdolności językowe oraz interpersonalne.

Tani lot Warszawa – Punta Cana to koszt 1797 złotych w obie strony. Nie jest to wcale tak mało jak za podróż, jednak jest to już jedna z lepszych okazji dla Ciebie. Dodatkowo jeżeli będziesz kupować ten lot online to nie zapłacisz za to nic. Długość pobytu to aż 7 dni. Poniżej przesyłam przykładowy lot:

dominikana

Tani lot Warszawa – Punta Cana to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:00 › 18:50. Opcja plus nie jest tutaj niestety dostępna. W przykładowym załączniku wylot jest 5 stycznia, planowany powrót 15 stycznia.
Tani powrót Punta Cana -> Warszawa to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:35 › 11:55. Opcja plus nie jest tutaj niestety dostępna. W przykładowym załączniku powrót jest 15 stycznia.

Link do oferty:

http://oferty.tui.pl/new-rezerwacja-oferty?id_o=240064&trv=ch&ad_count=2&ch_count=0&in_count=0

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ