Dzisiaj mamy dla Ciebie bardzo ciekawą opcje wylotu do Stavanger za 78 złotych. W tak niskiej cenie będziesz mógł polecieć oraz przylecieć do polski. Jest to bardzo standardowy lot, dlatego nie będziesz miał problemu z znalezieniem dla siebie lotu. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to musisz po pierwsze znaleźć czas wolny i wybrać dla siebie dni w których hipotetycznie mógłbyś jechać, a później czekać na oferty i dodatkowo zbierać gotówkę na swój wyjazd. Wydaje mi się, że dzięki temu w prosty oraz ciekawy sposób zyskasz wiele doświadczenia w swoim życiu. Zapraszam do skorzystania z taniego lotu.

Tani lot Gdańsk – Stavanger to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych. Warto jest zaryzykować nawet i spróbować udać się do Norwegii, ponieważ jest to bardzo piękne miasto. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:stavanger

Tani lot Gdańsk – Stavanger to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 15:45 do 17:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 marca, planowany powrót 14 marca.

Tani powrót Stavanger -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:00 do 19:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ