wielki Paryż wieża Eiffla

Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo dobrą propozycje i musisz wiedzieć, że loty do Paryża bardzo często się zdarzają, jednak również bardzo często szybko są wykupywane przez zwykłych użytkowników, także należy pamiętać, że warto jest pierwsze ustalić dla siebie konkretny termin w którym jesteś/jesteście wolni, a dopiero wtedy szukać dla siebie jakiegoś lotu. To pozwoli Wam oszczędzanie nerwów na temat terminu, który bardzo szybko czasami trzeba podjąć. Ofert będzie o wiele więcej należy tylko cierpliwie czekać. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Modlin – Paryż-Beauvias to koszt 78 złotych  w obie strony, także jest to rewelacyjna cena nic tylko skorzystać z takiej ciekawej opcji. Jeżeli masz wolne w połowie stycznia to skorzystaj z tej opcji ponieważ warto. Poniżej przedstawiamy przykładowe propozycje lotu:

paryz11

Tani lot Warszawa – Paryż to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:00› 15:30. Opcja plus jest dostępna w cenie 259 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 13 stycznia, planowany powrót 19 stycznia.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Warszawa to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:55 › 18:10. Opcja plus jest dostępna w cenie 259 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 19 stycznia.

Zapraszam do skorzystania z tej opcji, ponieważ jest ona bardzo interesująca i przede wszystkim tania dla Nas.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ