Planujesz polecieć do Paryża w najbliższym czasie? Szukasz już może dla siebie tanich ofert, które nie będą obciążać twojego portfela? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę, która pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilka stówek. Lot przewidziany jest już na 9 marca. Pamiętaj o tym, że nie możesz rezygnować z tego lotu teraz i powrócić do niego za kilka dni, ponieważ taka oferta na pewno w bardzo szybki sposób zniknie i już nie będziesz mógł w prosty sposób zrealizować dla siebie takiego taniego lotu. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Wrocław – Paryż Beauvais to koszt tylko i wyłącznie 59 PLN. Za tą kwotę będziesz mógł bez problemu polecieć w obie strony. Także jest to pełna cena za lot w obie strony. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

paryz

Tani lot Paryż – Wrocław to koszt 29,50 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 18:55› 21:00. Opcja plus jest dostępna w cenie 170,78 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 9 marca, planowany powrót 13 marca.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Wrocław to koszt 29,50 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 21:25 › 23:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 259 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 13 marca.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ