Planowałeś wylot do Norwegii? Jeżeli tak to dobrze się składa mamy dla Państwa bardzo szybki lot z powrotem w okresie 13-14 sierpnia. W tej cenie opłaca się nawet lecieć w jedną stronę, ponieważ dzięki temu i tak zaoszczędzicie, gdyż loty są bardzo tanie. Zastanów się nad tym lotem i podejmij decyzje już dzisiaj, ponieważ ten lot nie będzie przez dłuższy okres czasu. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem już teraz.

Tani lot Gdańsk – Haugesund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo niska kwota, dlatego wiele osób nie będzie mogła zdobyć tego lotu. Czy tobie się uda? Sprawdź! Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:haugesund

Tani lot Gdańsk – Haugesund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 14:50 do 16:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 330,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 sierpnia, planowany powrót 14 sierpnia.

Tani powrót Haugesund -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:10 do 18:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 330,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 sierpnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ