Już za niedługo skończy się tania oferta wyjazdu do Bologny z Katowic. Dzisiaj masz jeszcze możliwość, jednak nie wiem ile jeszcze to potrwa, ponieważ oferta jest bardzo dobra i nie zawsze pojawiają się one na długo. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to zarezerwuj bilet natychmiast. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem. 

Tani lot Katowice – Bologna – Katowice to całościowo koszt 78 złotych w najtańszej wersji, w droższej wersji jest to 522 złotych – Plus. Jest to dość krótki lot i moim zdaniem nie warto jest przepłacać za wersji PLUS. lastminute

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 listopada, planowany powrót 27 listopada.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:10 do 20:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 listopada.

Jak widzimy oferta jest bardzo korzystna i trudno z niej nie skorzystać. Jeżeli masz czas to warto, gdyż jest to sprawdzona linia lotnicza i nie masz się czego obawiać.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ