Dzisiaj mamy dla Was bardzo atrakcyjną promocję, która pomoże Wam w szybki sposób dostać się na przepiękną wyspę i dzięki temu w prosty sposób odpocząć oraz nabrać sił. Jeżeli masz wolne w tym czasie, kiedy będzie trwać nasz przykładowy lot to skorzystaj z tego, ponieważ taka oferta już więcej się nie powtórzy, a tak na prawdę warto jest systematycznie oraz rzetelnie podchodzić pod różne atrakcje. Teraz tak na prawdę wszystko zależy od Ciebie i jeżeli dobrze to rozmyślisz to pojedziesz za Larnace za mniej niż 100 złotych. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Jeżeli masz w tym czasie wolne to będziesz mógł szybko oraz skutecznie podróżować i cieszyć się odpoczynkiem. Poniżej przedstawiamy przykładowy tani lot w obie strony:

larnaca33

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 54 złotych. Lot trwa od 16:45 do 20:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/54 złotych oraz opcja PLUS za 295,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 31 stycznia, planowany powrót 7 lutego.

Tani powrót Larnaca -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 21:30do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/99 złotych oraz opcja PLUS za 310,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 7 lutego.

Spróbuj znaleźć dla siebie tanie miejsce Hotelowe:


Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ