Filipiny
Filipiny

Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę, która na pewno będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Od kilku godzin widzimy bardzo ciekawą ofertę, która po prostu się marnuje. Jeżeli szukasz czegoś taniego dla siebie i masz ochotę wylecieć do Kos to skorzystaj z tej opcji, ponieważ warto jest systematycznie podróżować i wzbogacać swoje zdolności interpersonalne. Zapraszam do zapoznania się z naszą przykładową ofertą już dzisiaj. 

Tani lot Kraków – Kos to koszt tylko i wyłącznie 198 PLN za lot w obie strony. Także nie jest to żadna wysoka kwota i jeżeli jeszcze tam nie byleś bądź chcesz odwiedzić to miejsce jeszcze raz to warto jest zaryzykować. Zastanów się czy będziesz miał czas pojechać tam w tym terminie i jeżeli masz taką szansę to skorzystaj i nie trać dalej czasu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
kos

Tani lot Kraków – Kos to koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:05› 11:45. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 3 kwietnia, planowany powrót 10 kwietnia.
Tani powrót Kos -> Kraków to koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:10 › 13:45. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 10 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ