Masz okazje pojechać do Kos w bardzo szybki sposób. Moim zdaniem nie należy się przejmować tym, że czasami podróże mogą kosztować bardzo dużo, warto jest skupić się nad tym, aby odpocząć oraz nabrać sił do dalszego życia. Jeżeli nie będziesz wypoczęty oraz nie będziesz miał sił do życia to niestety nie będziesz mógł tak na prawdę osiągnąć czegoś w życiu. Zastanów się nad swoim życiem i podejmij właściwą decyzje. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Kraków – Kos to koszt tylko i wyłącznie 185,65 PLN. Za tą oszczędzoną kwotę będziesz mógł bez problemu w szybki sposób jak wydać to na inne ważniejsze cele min. poznanie kultury miasta czy nauka języka obcego. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

kos1

Tani lot Kraków – Kos to koszt 59 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:05 ›11:45. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 27 marca, planowany powrót 10 kwietnia.
Tani powrót Kos -> Kraków to koszt 126,65 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:10 › 13:45. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 10 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ