Już dzisiaj masz okazje w bardzo tani sposób polecieć do Izraela. Jest o bardzo korzystna oferta, także zastanawiam się w ile godzin może ona zniknąć. Warto zwrócić uwagę na to, że wiele osób często poluje na takie okazje i nawet za taką cenę można swobodnie zaryzykować. Jeżeli nie będziesz miał później czasu aby pojechać w tym terminie to na pewno w cenie 118 złotych będziesz mógł sprzedać, bądź wymienić sobie ten bilet na coś innego, trzeba jedynie pokombinować. 

Poniżej zaprezentujemy państwu przykładowy tani lot Kraków – Izrael, być może uda się państwu jeszcze znaleźć dla siebie miejsce.

Otóż wylot mamy 21 listopada 2015 roku, jest to sobota. Lot odbywa się w standardowej taryfie czyli lot ekonomiczny. Jeżeli chcecie wydać więcej pieniążków czyli 339 złotych to niestety będziecie musieli zapłacić o wiele więcej pieniążków. Wydaje mi się, że warto się troszkę wstrzymać z taką inwestycją, ponieważ lot nie trwa aż tak długo. Odlot jest o godzinie 08:00 a przylot 12:50.

berc1

Przylot jest 28 listopada 2015 roku, również jest to sobota. Lot odbywa się w standardowej taryfie czyli lot ekonomiczny. Jeżeli chcecie wydać więcej pieniążków czyli 339 złotych to niestety będziecie musieli zapłacić o wiele więcej pieniążków. Wydaje mi się, że warto się troszkę wstrzymać z taką inwestycją, ponieważ lot nie trwa aż tak długo. Odlot jest o godzinie 13:15 a przylot 16:05.

Link do oferty:

http://www.ryanair.com/pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ