Chcesz wybrać się na wyspę, która non stop jest piękna i zawsze jest tam ciepło? Dzisiaj masz możliwość skorzystania z atrakcyjnej opcji podróży do ciepłego kraju. Podczas podróży Kraków – Gran Canarię nie zapłacisz więcej niż 500 złotych w obie strony! Obserwujcie co się dzieje, bo za niedługo może nie być tej promocji, bo jest to wielka atrakcja wśród osób szukających wakacji. 

Poniżej przedstawiamy cały plan na tani lot. Warto zwrócić uwagę na to, że przy modyfikacji dat ceny mogą być inne.

maslo
Tani lot Kraków – Gran Canara to koszt 239,00 złotych bez żadnego członkostwa . Lot trwa od 09:00 do 13:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 239 złotych oraz opcja PLUS za 549.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 stycznia, planowany powrót 15 stycznia.

Tani powrót Gran Canara -> Kraków to koszt 239,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:10 do 20:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 239 złotych oraz opcja PLUS za 549.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 stycznia.

Podsumowując jest to bardzo duża promocja i należy się śpieszyć. Warto jest już teraz dowiedzieć się kiedy będziesz miał, będziecie mieli wolny termin i złożyć rezerwacje na bilet. Szybko można zniknąć, ponieważ to tani bilet.

Link do oferty:

http://www.ryanair.com/pl/

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ