Dzisiaj oferujemy kolejne przepiękne oferty w niskich cenach, które nie przekroczą 120 złotych w obie strony. Do wyczerpania tanich biletów lotniczych będziesz mógł w szybki sposób zamówić sobie tani lot. Musisz jedynie mieć wolny odpowiedni termin i to tak na prawdę wszystko czego potrzebujesz. Jest to konkretnie lot z Kraków Balice do Gdańsk Rębiechowo w cenie 118 złotych.

Tani lot Kraków Balice do Gdańsk Rębiechowo to koszt 118 złotych w obie strony. Musisz bardzo szybko decydować się o zakupie taniego biletu, ponieważ nasi użytkownicy potrafią migiem opróżnić pule tanich biletów. To jest niestety ten straszny mankament, że ich nie ma dużo. Poniżej przestawiamy przykładową realizację taniego lotu:

maslo4

Tani lot Kraków – Gdynia to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:50 do 16:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59 złotych, nie ma tutaj niestety opcji PLUS. W przykładowym załączniku wylot jest 1 listopada, planowany powrót 26 listopada.

Tani powrót Gdynia -> Kraków to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:15 do 16:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59 złotych, nie ma tutaj niestety opcji PLUS. W przykładowym załączniku powrót jest 26 listopada.

Krajowa oferta tanich lotów lotniczych Kraków – Gdańsk za całość to tylko i wyłącznie 118 złotych. Skorzystaj z oferty i ciesz się wakacjami.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/819/KRK-GDN_NEW

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ