Mamy dla Państwa bardzo kuszącą ofertę taniego lotu do Glasgow. Jeżeli ktoś potrzebuje pilnie jakiegoś lotu to proszę to zgłosić i będziemy na bieżąco wyszukiwać dla Państwa połączeń idealnie pasujących, będą pojawiać się tutaj one wraz z publikacją artykułów. Jeżeli chcecie poszerzać swoje horyzonty i systematycznie zgłębiać się w rozwój duchowy to korzystajcie z podróży, ponieważ one szkolą. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem.

Tani lot Poznań – Glasgow to kwota tylko i wyłącznie 78 złotych. Należy pamiętać, że ta kwota będzie mogła się podwyższyć, jeżeli za późno będziesz chciał zarezerwować bilet. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:glasgow1

Tani lot Poznań – Glasgow to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 lutego, planowany powrót 1marca.

Tani powrót Glasgow -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:55 do 01:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ