Ogólnie dobrym sposobem jest tanie oraz częste podróżowania, aby odmienić swój styl życia. Podróżowanie wzmaga w nas jakąś energię, której potrzebujemy do podejmowania nowych działań. Zauważ tą zmianę podczas twojego startu i staraj się ją utrzymywać. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, który prezentuje tani lot do Turku. 

Tani lot Gdańsk – Turku to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy to nie będzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Poniżej 100 PLN będziesz mógł bez problemu znaleźć się w innym piękniejszym miejscu. Jeżeli cię to zainteresowało to zapraszam do zapoznania się z naszym przykładowym lotem już dzisiaj:

test1

Tani lot Gdańsk – Turku to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:10 do 08:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 274,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 maja, planowany powrót 16 maja.

Tani powrót Turku -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 09:10 do 09:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 274,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 16 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ