Jak widzisz ostatnio wiele pojawiło się ciekawych opcji wylotu do Rzymu. Jeżeli jesteś zainteresowany to jest to właściwa opcja dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z tym i jeżeli będziesz chętny to zarezerwowania sobie biletów, ponieważ nie warto przepłacać jak coś możesz mieć za pół ceny. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Warszawa – Rzym to kosz tylko i wyłącznie 78 złotych i nie będziesz musiał przejmować się jakimiś dodatkowymi opłatami. Dodatkowo nie jest tutaj obecna żadna dodatkowa karta czy członkostwo, za które płacilibyście o wiele więcej. Warto jest skorzystaj z takiej opcji, ponieważ można bardzo dużo zaoszczędzić i cieszyć się po prostu życiem. Poniżej przedstawiam przykładowe propozycje:
rzymek

Tani lot Warszawa – Rzym to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:55› 23:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 259 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 25 stycznia, planowany powrót 27 stycznia.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Katowice to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 11:10 › 13:30. Opcja plus jest dostępna w cenie 259 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Link do oferty:

ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ