Mediolan
Mediolan

Kolejna tania opcja Katowice – Mediolan Bergamo już jest dostępna dla Was. Termin jest nieco inny niż w ostatnim artykule, jednak dostępny dla was w bardzo niskiej cenie. Jeżeli chcesz zdobyć ten lot to będziesz musiał teraz szybko zarezerwować ten lot, ponieważ jest bardzo dużo na niego chętnych. Zapraszam do przeczytania mojego dzisiejszego artykułu dot. taniego lotu Katowice – Mediolan Bergamo.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 93 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy taka cena jest dla ciebie odpowiednia i na co mógłbyś oszczędzić zaoszczędzone pieniążki. O wiele lepiej za pomocą tego można zwiedzić to miejsce i poznać jego kulturę. Poniżej przesyłam przykładowy tani lot:

med

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt 54, 00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 14:45 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/99 złotych oraz opcja PLUS za 322,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 30 czerwca, planowany powrót 5 lipca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ