Gdańsk

Mamy dla Was kolejną tani opcje Katowice – Bologna w okazjonalnej cenie. Nieco bliżej niż ostatnia sylwestrowa opcja. Bardzo ważne jest oszczędzanie dla Was dlatego proponujemy państwu tak tanie loty, które są dla nas priorytetem. Zaoszczędzoną gotówkę będziesz mógł przeznaczyć na zapoznania się z kulturą tego miejsc oraz innymi atrakcjami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem dla Państwa. 

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Wydaje mi się to bardzo korzystna opcja dla Państwa i będziesz mógł bez żadnych obaw polecieć do Włoch. Zastanów się nad tą ofertą, bo jest bardzo ciekawa. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

11112222

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:05 do 14:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 338,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 kwietnia, planowany powrót 18 kwietnia.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 18 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ