Jest to oferta przeznaczona dla osób, które wolą o wiele bardziej wschodnie klimaty i podobają im się dawne kultury. Chiny to miejsce, a szczególnie Xian, które pozwoli Ci zbliżyć się bardzo do Chin i poznać ich kulturę. Wiele osób zawsze interesuje się tym, dlatego postanowiłem wybrać dzisiaj akurat tą propozycje dla Was. Jest to daleka podróż, jednak warto jest czasami porwać się na taką formę podróży. Zapraszam do przeczytania całego naszego artykułu, poniżej podany adres do strony na której będziesz mógł wybrać dostępny, wolny termin.

Tani lot Berlin – Xian – Berlin to dla Ciebie po prostu okazja i musisz pamiętać, że w ten sposób ty jako zwykła osoba możesz zapłacić nawet trzy razy mniej niż za normalny bilet lotniczy. Jesteś traktowany tak samo jak inni pasażerowi tego lotu z klasy ekonomicznej i nikt nie wie, że ty lecisz w tańszej wersji. Warto? Warto!

chin

Tani lot Berlin – Xian to koszt 816 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:10 › 11:25. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 4 maj, planowany powrót 15 maj.
Tani powrót Xian -> Berlin to koszt 816 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:50 › 15:50. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 15 maj.

Link do oferty:

Kliknij tutaj

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ