Od kilku tygodni szukałem specjalnie dla Was lotu do Kazachstanu, jeden z użytkowników poprosił nas właśnie o ten lot i po 4 dniach się pojawia. Tani lot do Kazachstanu to możliwość oszczędzenia, a dodatkowo możliwość poznania kultury oraz innego klimatu. Tak życie o wiele inaczej wygląda i na pewno jeżeli Ci się to spodoba to będziesz chciał tam wrócić. Zastanów się dobrze co chcesz zrobić w swoim życiu i nie bój się zmian. Zapraszam do zapoznania się z Tanim Lotem do Kazachstanu.

Tani lot Warszawa – Astana to koszt tylko i wyłącznie 1066 złotych w obie strony. Wszystkie loty na bieżąco będziesz mógł śledzić na stronie, którą podamy niżej. Proszę nie dziwić się jak po kilku dniach cena będzie o wiele wyższa, ponieważ użytkownicy bardzo szybko dostają informację, że jest oferta taniego lotu i rezerwują. Ty również będziesz musiał tak zrobić, ponieważ nie ma innej opcji na skorzystanie z takiego biletu.

max2
Tani lot Warszawa – Astana to koszt 533 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:50 › 05:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 13 marca, planowany powrót 22 marca.
Tani powrót Astana – Warszawa to koszt 533 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:05 › 15:25. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 22 marca18.

Link do oferty: Kliknij Tutaj

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ