Aktualna promocja lotów na Kubę odbywa się z Katowic, jak i również Gdańska, Warszawy oraz Krakowa. Należy się śpieszyć, ponieważ może to w szybki sposób zniknąć i już nie będziesz mógł skorzystać z tej oferty. Takie oferty szybko się rozchodzą, gdyż cena robi swoje. Jeżeli można zredukować koszty o 80% to dlaczego by tego nie zrobić?

Naszym przewodnim serwisem na którym będziemy mogli zarezerwować dla siebie bilety będzie flipo.pl. Jest tutaj wprowadzony bardzo intuicyjny system oraz w prosty i skuteczny sposób możesz zarezerwować swój bilet. Już w cenie 2 649,00 złotych masz zagwarantowany bilet w obie strony w różnych terminach do wyboru, od ciebie zależy kiedy będziesz chciał wrócić/pojechać. Aktualnie dostępny jest styczeń, luty i marzec, jednak należy zwrócić uwagę, że to może w szybki sposób zniknąć.

mama

Planowa przez nas podróż rozpoczyna się 2 lutego we Wtorek, a kończy się 10 lutego w Środę. Jak widzimy aktualnie jest bardzo dużo terminów, jednak za kilka dni może być ich w zupełności o wiele mniej. Warto mieć to na uwadze przy rezerwacji. Kwota 2 649 złotych nie jest duża jak za taką podróż i warto jest zaryzykować. Cena zawiera wszelkie podatki oraz inne dodatkowe opłaty.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1951

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ