Masz ochotę jechać do Tel awiw? Tak na prawdę będzie to dla Ciebie bardzo ciekawa oferta, ponieważ tylko teraz będziesz mógł tam się dostać za 196 złotych. To nie jest duża cena, może być ona nawet kilka razy droższa normalnie. Moim zdaniem takie przepłacanie nie jest dobre i warto jest zwrócić uwagę na ceny za bilet Basic oraz plus, gdyż ceny są zupełnie inne. 

Dla niektórych taka opcja byłaby na prawdę czymś atrakcyjnym i na pewno skorzystaliby z takiej ciekawej oferty. Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób i udostępnij ten wpis swoim znajomym, który chętnie z tego może skorzystają. Należy pamiętać, że ta opcja za kilka dni, a nawet godzin może zniknąć, ponieważ w bardzo szybki sposób wiele osób korzysta z takich tanich lotów Katowice – Tel Awiw – Katowice za 196 złotych.

Tani lot Katowice – Tel Aviv to koszt 98,20 złotych z członkostwem WIZZ Discount Club, a bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 15:45 do 20:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 98,20 złotych oraz opcja PLUS za 311,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 stycznia, planowany powrót 13 stycznia.

1

Tani lot Tel Aviv – Katowice to koszt 98,20 złotych z członkostwem WIZZ Discount Club, a bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 15:25 do 17:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 98,20 złotych oraz opcja PLUS za 287.48 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ