Dawno nie było takiej promocji w której za 39 złotych będziesz mógł lecieć do Szwecji. Jest to tak na prawdę bardzo dobra i kierowana oferta do dużej grupy osób, także musisz pamiętać, że ty jako zwykła osoba w prosty sposób musisz zarezerwować bilet dość szybko aby nie było takiej sytuacji, że ktoś Ci go zarezerwuje i nie będziesz miał już możliwość skorzystania z taniego lotu. 

Tani lot Katowice – Sztokholm Skavsta to koszt 78 złotych w dwie strony, także za 39 złotych będziesz mógł polecieć w jedną stronę. Bagaż jest bez limitu wagi, jednak jego maksymalne wymiary to 42x32x25cm. 1 sztuka na pasażera. Większy bagaż za dopłatą już od 45 PLN.

olx

Jak widzimy cena się nie zmieniła i nadal jest to 39 złotych. Jest to niesamowita oferta, ponieważ w ten sposób bardzo dużo oszczędzasz i możesz tak na prawdę nawet kilkakrotnie obniżyć swoje rachunki za bilety. Wszystko zależy do Ciebie co zrobisz. Lot odbywa się 2 grudnia we środę, a kończy się 4 grudnia w piątek. Podsumowując będziesz miał do zapłacenia za siebie 78,00 złotych.

Jeżeli chcesz skorzystać z tej taniej opcji to nasza propozycja jak dla ciebie dostępna. Jeżeli będziesz miał z czymś problem to zawsze możesz napisać do nas jako wiadomość e-mail bądź po prostu za pomocą komentarzy.

Link do oferty:

http://samolotemtaniej.pl/tani-lot/KTW/NYO/W6/151202-151204/2

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ