Kolejna propozycja zgodnie z ofertą, która oferują bardzo tani lot na linii Katowice – Sztokholm Skavsta w obie strony. Jeżeli lubisz podróżować to będzie to dla Ciebie bardzo duża atrakcja. Jeżeli chcesz, abyś mógł w szybki sposób zrealizować to musisz zaznajomić się z ofertą i szybko podjąć decyzje dot. rezerwacji. Zastanów się nad tym i działaj. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Katowice – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to musisz się śpieszyć, ponieważ w ten sposób masz największą szanse, aby zrealizować swój lot. Poniżej zapraszam do przykładowego taniego lotu:

kat22

Tani lot Katowice – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:10 do 08:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 kwietnia, planowany powrót 24 kwietnia.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:45 do 10:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 24 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ