Sztokholm

W niskiej cenie będziesz mógł podróżować bez problemów już teraz. Za małą kwotę masz okazje bez problemu w bardzo niskiej cenie zarządzać swoim wolnym czasem. Lot do Rzymu może okazać się dla Ciebie miłą przygodą, której właśnie potrzebujesz. Jeżeli lubisz podróżować to już przygotuj kalendarz i sprawdź wolny lot. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem już teraz.

Tani lot Katowice – Rzym to koszt tylko i wyłącznie 188 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo mała kwota i nie musisz się obawiać o taką cenę, ponieważ jest ona normalna. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:KTW-CIA

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 17:25 do 19:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 336 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 sierpnia, planowany powrót 21 sierpnia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 19:55 do 21:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 296 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 sierpnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ