W bardzo niskiej cenie będziesz miał możliwość transportu z Katowic do Rzymu. W ten sposób właśnie będziesz mógł bez zbędnego obciążania własnego portfela korzystać z życia i podróżować, a tym samym wzbogacać swoje wnętrze. Podróż Katowice – Rzym to okazja ponieważ za tak mały koszt to czasami nawet w polsce nie przemieścimy się np.: Z Katowic do Gdańska. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Rzym to kwota 113 złotych w obie strony. Naszym zdaniem jeżeli masz wolny termin to warto jest skorzystać z tego lotu, jednakże musisz wiedzieć,że wiele innych osób również jest zainteresowana tym lotem także musisz się śpieszyć. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:
rzymkato

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 79,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79/119 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 stycznia, planowany powrót 18 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 18 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ