Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem do Rzymu to jest to najlepsza okazja dla Ciebie oraz dla osób z którymi chcesz się udać do Rzymu. Wydaje mi się, ze dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić nawet do 2 bądź 3 krotności ceny biletu, we dwóch można bardzo dużo zaoszczędzić i wydać to na inny konkretny cel. Także warto jest poświęcić troszkę swojego czasu na wyszukanie odpowiedniej dla siebie oferty. Zapraszam do zapoznania się z tanią ofertą ciekawego połączenia Katowice – Rzym.

Tani wypad Katowice – Rzym Fiumicino to okazja dla Ciebie i tak na prawdę warto jest skorzystać z tej opcji, ponieważ kosztuje ona tylko i wyłącznie 78 złotych. To nie jest wcale duża kwota jak za lot w dwie strony. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:rzym333

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 18 stycznia, planowany powrót 22 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 22 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ