Dzisiaj będziesz mógł zaszaleć i polecieć do Rzymu już za 78 złotych. To tak na prawdę jest bardzo mało i nie będziesz musiał się martwić o inne wydatki, jeżeli chciałeś wcześniej pojechać właśnie w tych terminach do Rzymu. Będziesz miał możliwość to zrobić, jeżeli się postarasz i zarezerwujesz dość szybko bilet. Właśnie takie promocje się najszybciej rozchodzą, także zapraszam do przeczytania naszego dzisiejszego artykułu. 

Tani lot Katowice – Rzym to okazja i musisz się śpieszyć z rezerwacją tego lotu. To jest normalne i zastanów się czy chcesz lecieć w tym terminie czy nie. Zmiana terminu o kilka dni może wygenerować dodatkowe koszty.

kato
Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ