Od kilku miesięcy bardzo wiele osób w prosty i szybki sposób chce odmienić swoje życie i szuka jakiś nowych bodźców, które pozwolą im się otworzyć na świat. Tani lot Katowice – Paryż to bardzo dobra oferta dla ciebie i dzięki temu będziesz mógł zwiększyć swoje umiejętności interpersonalne oraz dodatkowo zdobyć doświadczenie w tym języku. Zastanów się nad swoim życiem i podejmij właściwą decyzje już dzisiaj. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą.

Tani lot Katowice – Paryż to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Jest to bardzo tani lot, także będziesz mógł mieć problem, jeżeli będziesz przekładać rezerwacje biletu na inną porę. Jeżeli podoba ci się ta oferta to zarezerwuj ją. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
paryz1

Tani lot Katowice – Paryż to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 10:55 do 13:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 289,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 29 maja, planowany powrót 5 czerwca.

Tani powrót Paryż -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 13:55 do 15:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 czerwca.

Link do  oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ