Zapraszamy do skorzystania z naszej dzisiejszej oferty, dzięki której będziesz mógł w prosty oraz przyjazny sposób skorzystać z tanich lotów. Nasza propozycja to lot z Katowic do Paryża. W kilka godzin będziesz mógł znaleźć się w Paryżu i cieszyć się nowymi widokami oraz kulturą, która tak na prawdę wszędzie się zmienia. Zastanów się nad tanim lotem Katowice – Paryż Beauvias, bo tak na prawdę warto jest zwiedzać nowe tereny, aby poznawać coraz więcej i się szkolić. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą.

Tani lot Katowice – Paryż Beauvias to okazja i warto jest z niego skorzystać, ponieważ już w cenie 78 złotych masz zagwarantowany lot w obie strony. Warto? Jasne, że warto szkoda jest przepłacać. Zapraszam do zapoznania się z moją dzisiejszą propozycją.paryz

Tani lot Katowice – Paryż Beauvais to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:35 do 13:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 stycznia, planowany powrót 16 stycznia.

Tani powrót Paryż Beauvais -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 20:15 do 22:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 16 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ