Neapol, Wezuwiusz
Neapol, Wezuwiusz

Bardzo tania oraz ciekawa okazja wylotu do Neapolu, dzięki tej ofercie będziesz mógł bez problemów zarezerwować dla siebie bilet do Neapolu. Musisz tylko odpowiednio szybko się zdecydować i ten tani lot będzie należał do Ciebie. Zastanów się nad terminem wylotu i zrealizuj swój cel, ponieważ warto jest czasami zaryzykować. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą, ponieważ prędko ona się nie powtórzy.

Tani lot Katowice – Neapol to koszt tylko i wyłącznie 128 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo mała kwota, ponieważ zazwyczaj takie bilety lotnicze kosztują aż 3-4 razy więcej. Zastanów się ze względu na to czy masz czas czekać, aby zarezerwować bilet? Nie masz czasu na czekania i długie podejmowanie decyzji. Przykładowy tani lot przedstawiam poniżej:neapol

Tani lot Katowice – Neapol to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 10:55 do 12:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 312,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 18 kwietnia, planowany powrót 25 kwietnia.

Tani powrót Neapol -> Katowice to koszt 54 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 13:30 do 15:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 292,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ