Świetna okazja na bardzo tanią podróz do Neapolu. Jest o bardzo piękne miejsce, którego długo nie zapomnisz i nie będziesz miał problemów z motywacją powrotną do tego miejsca. Zastanów się nad swoim życiem i stwierdź czy brakuje Ci sił czy może chcesz jeszcze aktywniej spędzać swój czas. Wszystko zależy od Ciebie i tak na prawdę jako zwykła osoba masz niesamowite szanse wybić się i żyć pełnią sił. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Neapol to koszt tylko i wyłącznie 113 złotych w obie strony. Jeżeli termin ci pasuje i planujesz jechać do Neapolu to musisz szybko rezerwować dla siebie bilet, ponieważ za kilka dni może już tego nie być i będziesz stratny. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:neapol

Tani lot Katowice – Neapol to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:20 do 12:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 311,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 marca, planowany powrót 13 marca.

Tani powrót Neapol -> Katowice to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 13:00 do 15:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 346.80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ