Idealna propozycja dla Państwa w ramach tanich linii lotniczych. Teraz za lot do Neapolu zapłacicie nie więcej niż 218 złotych w najdroższej opcji BASIC. Jeżeli masz czas i chęci to zarezerwuj sobie bilet, w ten sposób będziesz miał gwarancje taniej i ciekawej podróży. Moim zdaniem w ten sposób minimalizujesz straty, jeżeli później musiałbyś kupić bilet to zapłacisz x2 bądź trzy razy więcej. Także zastanów się co teraz jest lepiej zrobić. W naszym artykule przestawimy przykładowy tani lot.

Tani lot Katowice – Neapol to koszt 128 złotych za lot w obie strony. Wydaje mi się, że w ten sposób będziesz mógł dodatkowo zaoszczędzić, a ponadto polecieć sprawdzoną linią, która tak na prawdę jest warta uwagi. Poniżej przedstawiamy przykładowe terminy lotów:
matrix1

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 53,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 10:20 do 12:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 284.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 3 lutego, planowany powrót 7 lutego.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 13:00 do 15:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 7 lutego

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ