Mamy dla ciebie bardzo dobrą okazja, dzięki której będziesz mógł szybko oraz skutecznie znaleźć dla siebie bardzo dobrą opcje do podróżowania na początku marca. 7 dni rozrywki będzie dla Ciebie idealnym spędzeniem czasu. Wydaje mi się, że dzięki temu w prosty sposób będziesz mógł odpocząć i zregenerować się do pracy. Zastanów się nad tym i działaj, ponieważ szkoda życia na bezczynność. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem w którym zaprezentujemy tani lot Katowice – Mediolan Bergamo.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Wydaje mi się, że to jest bardzo dobra opcja dla osób, które chcą w prosty sposób odpocząć i nabrać siły do dalszego życia. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:
mediolan

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 1 marca., planowany powrót 8 marca.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 08:20 do 10:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ