Lotnisko Mediolan-Bergamo

Masz bardzo dobrą propozycje na skorzystanie z taniego lotu. Dzięki takim prostym zastosowaniom będziesz mógł zaoszczędzić na swoich lotach. Poszukiwanie lotów pod kątem ich daty może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem dla ciebie i jeżeli nie masz sztywno określonych granic to zawsze możesz poszukać dla siebie określone loty. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Bardzo mało prawda? Zgadza się! Na takie loty czasami ludzie czekają bardzo dużo i rezerwują bardzo szybko, także będziesz musiał się śpieszyć. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:mediolan

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 14:45 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 2 czerwca, planowany powrót 4 czerwca.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 4 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ